Skład

Do zespołu Przeznaczeni dołączył jako ostatni, zachwycony poziomem artystycznym pozostałej czwórki, nie zastanawiał się długo. Jest absolwentem szkoły muzycznej I i II stopnia oraz Edukacji artystycznej na Uniwersytecie Śląskim. W zespole śpiewa i gra na trąbce. Jego gra na trąbce doskonale uzupełnia skoczne taneczne rytmy w naszym repertuarze, a głęboki głos o przyjemnej barwie idealnie pasuje zarówno do spokojnych ballad jak i rock and rolla. Oprócz zespołu Przeznaczeni, udziela się wokalnie w innych zespołach muzyki rozrywkowej. Uczestnik lekcji śpiewu i warsztatów u najlepszych specjalistów emisji głosu w Polsce.

Interesuje się kompozycją i teorią muzyki. Słowa Einsteina "Jeżeli nie potrafisz czegoś prosto wyjaśnić - to znaczy, że niewystarczająco to rozumiesz", odnosi do muzyki, w której ceni prostotę konstrukcyjną. Czerpie ogromną radość z tworzenia i wykonywania muzyki. Swój wolny czas lubi spędzać aktywnie - uprawiając sport - szczególnie boks i piłkę nożną. Ceni czas spędzony w rodzinnym gronie, uwielbia rywalizacje i mimo 25 lat nadal nie potrafi przegrywać. Jego największą pasją są szachy, które praktykuje uczestnicząc w turniejach.

Daniel, wokal, trąbka

Dyplomowany muzyk, absolwent Szkoły Muzycznej II stopnia oraz Akademii Muzycznej na wydziale Jazzu i Muzyki Rozrywkowej w Katowicach. Uczestnik międzynarodowego festiwalu perkusyjnego Crossdrumming oraz laureat ogólnopolskiego konkursu perkusyjnego w Legnicy. Na garach wygrywa takie rytmy, że nogi same rwą się do tańca. Nie znosi stagnacji – ta go demotywuje. Dlatego napędza wszystkich i ukierunkowuje na działanie. Uważa że stanie w miejscu jest równoznaczne z cofaniem się. Jeżeli moglibyśmy porównać zespół „Przeznaczeni” do palącego się płomienia, to Oskar jest właśnie tą osobą która ciągle dorzuca węgla i nie pozwala by płomień zgasł lecz by jego płomienie sięgały nieba. W zespole oprócz gry na perkusji, zajmuje się oprawą muzyczną w kościele (skrzypce), chórkami oraz nagłośnieniem.

Oprócz muzyki interesuje się optometrią i inżynierią dźwięku. W wolnych chwilach lubi słuchać dobrej muzyki

Oskar, perskusja, skrzypce, wokal

Zawsze uśmiechnięta absolwentka Szkoły Muzycznej II stopnia w Katowicach wydziału instrumentalnego (fortepian). Obecnie studiuje na Uniwersytecie Śląskim na wydziale filologicznym – jej specjalność to język rosyjski. Jedyna kobieta w składzie, wokalistka. Do zespołu dołączyła niedawno, poszukując nowych interesujących ścieżek w swoim życiu. Najlepiej czuje się w nastrojowych balladach, jednak koloryt jej głosu także świetnie się sprawdza w piosenkach żywych, skocznych i energicznych. Ze śpiewem jest związana od najmłodszych lat. W zespole oprócz śpiewania gra też na klawiszach, czynnie uczestniczy podczas oprawy kościelnej (sopran). Prywatnie lubi mieć wszystko uporządkowane i zaplanowane, co nie znaczy, że brak jej spontaniczności. Interesuje się zdrowym trybem życia, sportem – w szczególności siatkówką i wojskowymi sztukami walki, kuchnią wegetariańską, językami obcymi. Zawsze chce wszystko wiedzieć i być dobrze zorientowaną, dąży do perfekcji we wszystkich dziedzinach, z którymi ma do czynienia. Z charakteru lubi stawiać na swoim, ale nie robi tego w sposób nachalny, bo wie, że w życiu często trzeba iść na kompromis.

Kaja, wokal, klawisze, konferansjerka

Najmłodszy członek zespołu, zawsze przygotowany z głową pełną pomysłów! Już sama jego gra zrywa na równe nogi. Cechuje go perfekcjonizm oraz doskonały dobór brzmienia. Tytan pracy – może nie jeść i nie spać przez tydzień do momentu osiągnięcia zadowalającego go efektu. Pierwszy przychodzi na próbę i ostatni z niej wychodzi. Najbardziej niepozorny – lecz nie można dać się temu zwieść, potrafi znienacka przywalić żartem z grubej rury. Serce zespołu. Zdecydowanie najbardziej zapracowany i poukładany członek z całej grupy.

Interesuje się produkcją muzyczną, w której odniósł spore sukcesy. Wolne chwile spędza na sportowo, wybierając się na górskie wyprawy, jeżdżąc na rowerze oraz grając w piłkę nożną. W zespole odpowiada za aranże.

Adam, klawisze, aranżer

Muzyk-pasjonat, od najmłodszych lat związany z muzyką. Dotychczasowe doświadczenie zbierał w zespołach różnych nurtów – poczynając od punk rocka poprzez metal, reggae, rock, pop kończąc na obecnym składzie. Najstarszy wiekiem w zespole, co nie znaczy że najpoważniejszy...;) W naszym zespole zajmuje się grą na gitarze, chórkami, konferansjerką oraz prowadzeniem zabaw. Swoim doskonałym poczuciem humoru potrafi rozbawić i zachęcić do wspólnej zabawy każdego gościa. Cechuje go profesjonalizm, ogromne poświęcenie oraz punktualność.

Na co dzień najwięcej czasu poświęca na bycie przykładnym mężem i ojcem bliźniąt. Ponadto pracuje w dużej firmie logistycznej a nocami, gdy wszyscy kładą się spać (w szczególności dzieci) „dopieszcza” każdą wybrzmiewającą nutę spod strun swojej gitary. W życiu jako wartość największą stawia rodzinę, nie znosi chamstwa i cwaniactwa. Lubi wszystko załatwiać na bieżąco oraz mieć wszystko zapięte na ostatni guzik.

Łukasz , gitara, wokal, konferansjer

Visit Us On FacebookVisit Us On Google PlusVisit Us On PinterestVisit Us On YoutubeVisit Us On Linkedin